KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13693156
nr 1369 3156
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad. Motivet: 61x56 respektive 56x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:06:44
20/12 11:14:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén